Drugie zawody z cyklu Mała Liga Rajdowa już za nami!

Mała Liga Rajdowa26 maja 2013 odbyły się drugie zawody z cyklu Mała Liga Rajdowa.

Tradycyjnie już na porannej odprawie omówiono zasady rozgrywania zawodów rajdowych, zawodniczki (podobnie jak na poprzednich zawodach w kwietniu startowało 5 dziewcząt) zapoznały się z propozycjami oraz regulaminem.

Po przeglądzie weterynaryjnym koni przeprowadzonym przez dr Jacka Kańkę zawodniczki wystartowały o godzinie 11.00 i dystans 18 km przebyły w średnim tempie 13,65 km/h. Całą trasę zawodniczki były pod opieką instruktorów rekreacji Pani Jolanty Lubery – pomysłodawczyni imprezy, oraz Pani Magdaleny Piątek. Biuro zawodów tradycyjnie prowadzone przez Pana Pawła Kowalskiego sprawnie podliczyło wyniki i o godzinie 13.00 sędzia główny Pani Grażyna Kańka podała oficjalną klasyfikację, które prezentujemy w pliku na stronie www.zawody.a-co.pl.

Zawodniczki i konie dzielnie zniosły ulewny deszcz i wynikające z pogody niedogodności trasy. Nie zabrakło ducha walki, który szczególnie widoczny jest na zdjęciach finiszu autorstwa Wiesławy Bałut. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział uczestniczkom, rodzicom oraz osobom towarzyszącym.

Zapraszamy na kolejne zawody MLR, które odbędą się pod koniec czerwca.

 

ESK

Wyniki Mała Liga II Edycja.pdf

 

Zdjęcia z zawodów.