I po Zawodach Regionalnych Stare Żukowice 5.06.2016

5 czerwca 2016 w Starych Żukowicach odbyły się drugie w tym roku Zawody Regionalne w Sportowych Rajdach Konnych zorganizowane przez Fundację Dowolnie na koń!. Pogoda tym razem  dopisała - choć w okolicach godziny 13 postraszyło burzowo - jednak cała impreza przebiegła bez  zakłóceń. Rozegrano konkursy w czterech klasach:

1* na dystansie 82 km - startowały 3 pary, konkurs ukończyły dwie. Zwyciężyła Ola Pustuła na Elegirze

N na dystansie 82 km - startowało 12 par, konkurs ukończyło 7. Zwyciężyła Pani Anna Cichmińska na koniu Artist.

P na dystansie 41,2 km - startowało 8 par i tyle samo ukończyło konkurs. Zwyciężyła Pani Zuzanna Kądziołka na koniu Don Quarie.

L na dystansie 30,8 km - startowały 3 pary, konkurs ukończyły 2 pary. Zwyciężył Miłosz Gut na koniu Wykus.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy. W przyszłości zatrudnimy lepszego szamana od pogody i może uda się wysuszyć wszystkie okoliczne kałuże ;-) tymczasem zapraszamy do Wietrzychowic już 26 czerwca 2016 - mamy nadzieję, że po raz kolejny gościnność Gminy Wietrzychowice przypadnie zawodnikom do gustu.

Dziękujemy: Tadkowi Sajdakowi za grillowe wsparcie,  Piekarni Łysik-Gajur z Katowic za Smaczki Lopez oraz całej Komisji Sędziowsko-Weterynaryjnej za całokształt.

Pozdrawiamy: Jola, Ewa, Magdalena, Paweł, Biuro w osobach: Monia, Karol i Arek oraz obsługa techniczna czyli Pan Staszek i Pan Józek ;-)

Wyniki

1*

N

P

L