Mistrzostwa Polski Amatorów w Sportowych Rajdach Konnych ZR i ZT

Gmina Wietrzychowice, Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów oraz Fundacja Dowolnie na koń! serdecznie zapraszają na coroczną imprezę upamiętniającą postać Pułkownika Władysława Kabata ps. Brzechwa, która odbędzie się 16 czerwca 2018 roku w Miechowicach Małych, gmina Wietrzychowice.

Fundacja Dowolnie na koń! tradycyjnie jest odpowiedzialna za jeździecką stronę imprezy. Tym razem wracamy do tradycji rozgrywania Mistrzostw Amatorów w Sportowych Rajdach Konnych. Sędzią głównym zawodów w SRK będzie Pani Eulalia Michalik - jedna z pomysłodawczyń zawodów amatorskich rangi mistrzowskiej, niegdyś rozgrywanych w Raciechowicach, później w ramach Pucharu Małopolski.

Zawody zostaną rozegrane w ramach rywalizacji na szczeblu regionalnym w klasach L 30 km i P 40 km, oraz w ramach Zawodów Towarzyskich - klasa LL 10 km i klasa L 30 km. Regulamin Mistrzostw Polski Amatorów stanowi załącznik do propozycji Zawodów Towarzyskich.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami

Zawody Regionalne

Zawody Towarzyskie

TUTAJ znajdziecie Państwo informację o zawodach biegowych organizowanych przez TS Sokół Tarnów (Bieg na dystansach 10 km, (2,5 km dla młodzieży szkolnej) oraz Marsz Nordic Walking 2,5 km.)

TUTAJ  znajdziecie Państwo informacje o Gminie Wietrzychowice

TUTAJ dostępna jest informacja na temat działalności Pułkownika Władysława Kabata.

Już dziś serdecznie zapraszamy!